Gizlilik Sözleşmesi

ÇİÇEKALALIM GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

İşbu Gizlilik Sözleşmesi Model Çiçekcilik'in (“Çiçekalalım”) sahibi olduğu www.cicekalalim.com ve/veya internet sitelerine ilişkin gizlilik politikasını içerir. Model Çiçekcilik'in sahibi olduğu www.cicekalalim.com ve/veya internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki tüm yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel veri olarak tanımlanabilecek müşterilerimize ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik numarası, demografik veriler, mali veriler vb. veriler, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek, sistemsel sorunların çözümü, ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek, önceden onay vermeniz halinde siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla, bilgilerinizi güncellemek, yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. kişilerin teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini Çiçekalalım adına yerine getirmelerini sağlamak ve mesafeli satış sözleşmesi ve diğer sözleşmelerin ifası amacıyla Çiçekalalım, Çiçekalalım iştirakleri ve üçüncü kişi ve/veya kuruluşlar tarafından süresiz/süreli kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir ve diğer suretler ile işlenebilir.

 

Müşterilerimiz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Çiçekalalım’a ulaşarak kişisel veri kullanımı işlenmelerini ve/veya kendilerine gönderilen ticari elektronik iletişimleri durdurulmasını talep edebilirler. Müşterilerimizin bu husustaki taleplerinin Çiçekalalım’a ulaşmasını müteakip içerisinde kişisel veri işlemleri ve/veya elektronik ticari ileti gönderimi durdurulur. Ancak yürürlükteki mevzuatın izin verdiği/işlenmesi/saklanması/tutulması zorunlu olan veriler işlenmeye veya ticari elektronik ileti gönderimine devam edilebilir. Müşterilerimiz dilerse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler hakkında Çiçekalalım'a her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir.

 

Çiçekalalım tarafından müşterilerine yürürlükteki mevzuata uygun olarak, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla çeşitli sosyal, ticari ve sair elektronik iletiler SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks ve diğer elektronik iletişim araçları aracılığıyla gönderilebilir.

 

Müşterilerimizin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya kendilerine gönderilen ticari elektronik iletiler çerçevesinde bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

 

Çiçekalalım'a ait internet sitesi ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; üçüncü kişilere ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Çiçekalalım'a aittir.

 

Çiçekalalım işbu Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve müşterilerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Çiçekalalım ve/veya www.cicekalalim.com internet sitesinden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olacaktır. Çiçekalalım'ın zaman zaman düzenleyeceği kampanyalara ilişkin tüm hakları saklıdır.

 

Çiçekalalım ve Model Çiçekcilik'e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

ÇİÇEKALALIM - MODEL ÇİÇEKCİLİK
 

Yenişehir Mah. Ulaşbaba Cad. No : 34/F   Selçuklu/KONYA

 

bilgi@cicekalalim.com

 

Tel : 0332 352 0 222

Gsm: 0533 222 87 99